aktualności

Awanse

2015-08-13


Justyna Dubrawska oraz Maciej Jakubczyk zostali właśnie promowani na poziom Associate.

Justyna Dubrawska

Justyna jest z Goldenberry ponad dwa lata i miała okazję uczestniczyć w największych projektach firmy, w tym wielu w branży prywatnej opieki medycznej.

Ostatnio miała także okazję być naszym jedynym konsultantem na ważnym projekcie dla jednego z banków, co potwierdziło jej doskonałe umiejętności w roli menedżera projektu, analityka biznesowego i zaufanego doradcę klienta.

Maciej Jakubczyk

Maciej również miał okazję zdobyć doświadczenie w sektorze zdrowia, ale zamiast kontynuować standardową ścieżkę kariery w konsultingu, zaangażował się w unikalną dla Goldenberry operację - projekt GdziePoLek, w którym jest prezesem zarządu dedykowanego podmiotu.

Dołączył do Goldenberry jeszcze przed ukończeniem studiów, co, z dzisiejszą promocją, zapewnia mu także specjalny tytuł prawdziwego golden berry.

Najnowsze

E-recepta na GdziePoLek

Jun 3, 2020

Nasz startup, GdziePoLek.pl, obsługuje teraz około 2 mln pacjentów miesięcznie i współpracuje z prawie 1500 aptek. Teraz dodaliśmy także pierwszą niezależną usługę dla sprawdzania e-recept.  

Goldenberry jest współzałożycielem Polskiej Izby Informatyki Medycznej

Oct 5, 2015

Izba łączy podmioty medyczne oraz dostawców technologii, które są potrzebne dla sprostania nowym operacyjnym i prawnym wyzwaniom, na przykład w obszarze elektronicznej dokumentacji medycznej.  

Awanse

Aug 13, 2015

Justyna Dubrawska oraz Maciej Jakubczyk zostali właśnie promowani na poziom Associate.  

Puls Biznesu o GdziePoLek.pl

Jun 12, 2015

Puls Biznesu zamieścił całostronicowy artykuł Aliny Treptow na temat GdziePoLek.pl, pierwszego start-upu Goldenberry. Aplikacja pozwala pacjentom znaleźć potrzebne im od zaraz leki w stacjonarnych aptekach.